• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Informacje o AutoCAD

AutoCAD to aplikacja, która pozwala obsługiwać niektóre typy plików z naszej bazy. Znajdziesz tutaj informacje, które konkretnie rozszerzenia plików są wspierane przez AutoCAD - przy pomocy tego programu będziesz mógł wyświetlić, edytować albo zapisać pliki we wskazanym formacie.

Program AutoCAD jako konwerter

Program Microsoft Office możesz także wykorzystać jako konwerter. To znaczy, że przy pomocy AutoCAD będziesz mógł otworzyć plik w jedym formacie a zapisać go w innym. Poniżej lista dostępnych konwersji przy wykorzystaniu AutoCAD.

Typy plików wspierane przez AutoCAD
AC$ ACTM ADI ARG ARX ATC BAK BK1 BLK BP2 BP3 BPL CAS CDC CGM CHX COF COL CTB CUI CUIX CUS DAE DCL DCT DEF DFS DFX DGN DSD DWF DWFX DWG DWL DWS DWZ DXB DXE DXF DXX FAS FBX FDC FMP HDX HPG IFC IGES IGS IRF LIN LSP M3G MNC MNL MNR MNS MNU MVI NFL OBJ PC3 PFB PLT PLY PMP PRJ PTW PWT RML RND SAB SAT SHP SHX STB STEP STP SV$ UNT VLX XTP $AC AB$ ACAD AHP APJ COO DVP DWL2 KGM KIF MND MVF NC1 SMB W2D XLG XMX
Konwersje plików, które wykonasz z pomocą AutoCAD
3DS do DWG 3DS do ASC ASC do DWG ASC do DXF ASC do PDF DAE do IGS DBT do PDF DST do PDF DWF do SLD DWF do DWG DWF do M3G DWF do RND DWF do VDA DWF do W2D DWF do W3D DWFX do DWG DWFX do ASC DWFX do DWF DWFX do DXF DWFX do W2D DWFX do W3D DWG do ASC DWG do DXF DWG do PDF DWG do PLT DWG do SAT DWG do SCM DWG do VDA DWG do W2D DWG do W3D DWT do DWG DWZ do DWG DXB do DWG DXE do DWG DXF do DWG HPG do IGS IGES do DWF IGS do DWG IGS do ASC SAT do DWG SCM do PDF STEP do DWG STEP do STP
Pobierz AutoCAD

Jeżeli potrzebujesz pobrać program AutoCAD, pamiętaj aby poszukać zaufanego źródła. W dzisiejszych czasach przy każdej okazji witryny oferujące pobieranie oprogramowania AutoCAD i innych dołączają do plików instalacyjnych niechciane dodatki. Najbardziej bezpiecznym rozwiązaniem jest skorzystanie z oficjalnej strony producenta AutoCAD - poniżej znajdziesz do niej link.

Strona producenta AutoCAD
Znajdź plik