• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FDC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FDC. Jeżeli chcesz otworzyć plik FDC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FDC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Autodesk AutoCAD Field Catalogue Format Autodesk

Co to jest plik FDC?

Plik definicji używany przez program AutoCAD, który umożliwia inżynierom i projektantom tworzenie rysunków 3D. Zawiera definicje dla pól aplikacji. Służy do wyświetlania informacji w interfejsie użytkownika programu AutoCAD.

Jak otworzyć plik FDC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FDC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FDC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FDC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FDC

Inne problemy z plikiem FDC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FDC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FDC:

  • plik FDC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FDC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FDC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik