• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MNC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MNC. Jeżeli chcesz otworzyć plik MNC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MNC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
AutoCAD Compiled Menu Format Autodesk, Inc.

Co to jest plik MNC?

Skompilowany plik tekstowy ASCII utworzony przez program AutoCAD, program do projektowania stosowany powszechnie w produkcji, architekturze i konstrukcji. Zawiera składnię i ciągi, które definiują wygląd i zachowanie elementów interfejsu użytkownika. Służy do dostosowywania przestrzeni roboczej programu AutoCAD.

Jak otworzyć plik MNC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MNC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MNC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MNC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MNC

Inne problemy z plikiem MNC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MNC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MNC:

  • plik MNC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MNC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MNC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik