• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PC3

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PC3. Jeżeli chcesz otworzyć plik PC3, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PC3

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Autodesk AutoCAD R2000 Plotter Configuration Format Autodesk

Co to jest plik PC3?

Plik utworzony przez AutoCAD, program CAD przeznaczony do tworzenia projektów 2D i 3D. Zawiera właściwości plotera, takie jak głębia kolorów, typ nośnika i jakość wydruku. Służy do konfigurowania określonych ustawień plotera i zapisywania ich do późniejszego wykorzystania.

Pliki PC3 mają zwykle odpowiednie pliki .PMP, które dostarczają dodatkowych informacji o kalibracji plotera. Aby utworzyć plik PC3 w programie AutoCAD, wybierz Plik i rarr. Plotter Manager & rarr. Kreator dodawania plotera.

Pliki PC3 dotyczą AutoCAD 2000 i nowszych.

Jak otworzyć plik PC3?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PC3 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PC3 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PC3 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PC3

Inne problemy z plikiem PC3

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PC3 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PC3:

  • plik PC3 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PC3 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PC3 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik