• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PTW

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PTW. Jeżeli chcesz otworzyć plik PTW, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PTW

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
AutoCAD Publish To Web Settings Format Autodesk

Co to jest plik PTW?

Plik ustawień używany przez program AutoCAD, aplikację CAD przeznaczoną do projektowania i dokumentacji 3D. Przechowuje właściwości rysunku, który został opublikowany w formacie Web. Umieszczone obok opublikowanej zawartości HTML, dzięki czemu Kreator publikowania w sieci może śledzić, co zostało opublikowane.

Publikowanie plików szablonów internetowych, które są przechowywane w plikach .PWT, można utworzyć, aby powtórzyć proces publikowania dla jednego lub więcej rysunków.

Jak otworzyć plik PTW?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PTW jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PTW z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PTW którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PTW

Inne problemy z plikiem PTW

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PTW nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PTW:

  • plik PTW którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PTW z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PTW nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik