• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku M3G

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem M3G. Jeżeli chcesz otworzyć plik M3G, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku M3G

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Nokia Mobile 3D Graphics Program Format Nokia

Co to jest plik M3G?

Wygaszacz ekranu lub gra 3D zapisana w formacie Mobile 3D Graphics (M3G). Używane przez telefony komórkowe Nokia Series 40 i inne telefony Nokia, które nie korzystają z systemu Symbian OS. Format M3G jest zgodny z mobilną platformą Java i OpenGL ES.

Pliki 3ds Max (.3DS) można eksportować jako pliki M3G za pomocą wtyczki Eksportera M3G Exporter.

Jak otworzyć plik M3G?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku M3G jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi M3G z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem M3G którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik M3G

Inne problemy z plikiem M3G

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem M3G nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami M3G:

  • plik M3G którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku M3G z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik M3G nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik