• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DSD

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DSD. Jeżeli chcesz otworzyć plik DSD, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DSD

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Autodesk AutoCAD Drawing Set Description Format Autodesk

Co to jest plik DSD?

Plik właściwości używany przez program AutoCAD, aplikacja do zwiększania wydajności CAD. Zawiera ustawienia publikowania rysunku do pliku .DWF lub innego formatu plotera. Służy do zapisywania ustawień publikowania wielokrotnego użytku dla różnych typów wydruków.

Pliki DSD zapisują opcje dialogowe dla procesu publikowania używanego przez polecenie PUBLISH. Podczas odczytywania pliku DSD proces publikowania automatycznie wypełnia okno dialogowe z wcześniej zapisanymi ustawieniami, tak aby nie było wymaganych interakcji użytkownika.

Jak otworzyć plik DSD?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DSD jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DSD z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DSD którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DSD

Inne problemy z plikiem DSD

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DSD nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DSD:

  • plik DSD którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DSD z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DSD nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik