• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DEF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DEF. Jeżeli chcesz otworzyć plik DEF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DEF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Definition Format N/A

Co to jest plik DEF?

Wyświetla eksport i atrybuty programu, które ma być połączone przez linker aplikacji. Używany do tworzenia oprogramowania podczas tworzenia biblioteki DLL.

Pliki DEF są używane przez program Microsoft Visual C ++, składnik programu Microsoft Visual Studio, a także inne oprogramowanie programistyczne C ++.

Jak otworzyć plik DEF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DEF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DEF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DEF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DEF

Inne problemy z plikiem DEF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DEF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DEF:

  • plik DEF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DEF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DEF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik