• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku BK1

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem BK1. Jeżeli chcesz otworzyć plik BK1, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku BK1

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Autodesk AutoCAD Backup Format Autodesk

Co to jest plik BK1?

Plik kopii zapasowej utworzony przez produkty Autodesk, w tym AutoCAD Mechanical, Mechanical Desktop i AutoCAD Map. Przechowuje plik .BAK, który został przemianowany na rozszerzenie ".Bk1". Zmieniony, gdy program Autodesk kończy się nieoczekiwanie.

Pliki BAK są tworzone automatycznie, gdy użytkownicy zapisują pliki rysunku. Dlatego, gdy program się zawiesza, aplikacje Autodesk próbują zmienić nazwę pliku BAK na BK1, aby zapobiec uszkodzeniu pliku rysunku z zastąpienia oryginalnej kopii zapasowej.

Jeśli rozszerzenie BK1 jest już w użyciu, programy Autodesk używają ".Bk2" do ".Bk9", a także ".Bka" do ".Bkz" i ".Baa" do ".Bzz", dopóki nie zostanie znalezione unikatowe rozszerzenie .

Jak otworzyć plik BK1?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku BK1 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi BK1 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem BK1 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik BK1

Inne problemy z plikiem BK1

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem BK1 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami BK1:

  • plik BK1 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku BK1 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik BK1 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik