• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SV$

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SV$. Jeżeli chcesz otworzyć plik SV$, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SV$

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
AutoCAD Autosave Format Autodesk

Co to jest plik SV$?

Plik kopii zapasowej utworzony przez oprogramowanie do projektowania AutoCAD 2D i 3D. Przechowuje kopie zapasowe bieżącego projektu roboczego (plik .DWG) i jest tworzony automatycznie przez oprogramowanie. Automatycznie usuwane po pomyślnym zamknięciu oprogramowania.

Pliki SV $ mogą być "konwertowane" na plik DWG po prostu przez zmianę nazwy rozszerzenia pliku z ".Sv $" na ".Dwg".

Pliki SV $ różnią się od plików .BAK, które są ręcznie tworzone kopie zapasowe utworzone przy użyciu polecenia Zapisz.

Jak otworzyć plik SV$?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SV$ jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SV$ z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SV$ którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SV$

Inne problemy z plikiem SV$

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SV$ nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SV$:

  • plik SV$ którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SV$ z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SV$ nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik