• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DXE

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DXE. Jeżeli chcesz otworzyć plik DXE, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DXE

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
AutoCAD Data Extraction Template Format Autodesk

Co to jest plik DXE?

Plik szablonu używany przez program AutoCAD, aplikacja 3D CAD przeznaczona do rysowania architektonicznego. Zawiera właściwości, które mają być wyodrębnione z rysowanych obiektów. Pozwala użytkownikom wyciągnąć rysunki z tymi samymi właściwościami z wielu rysunków.

Program AutoCAD udostępnia narzędzie Kreator wyodrębniania danych do obsługi użytkowników poprzez proces wydobywania danych. Użytkownicy mogą filtrować obiekty, organizować wyodrębnione dane, łączyć dane z arkuszem kalkulacyjnym programu Microsoft Excel, wybrać format wyjściowy i formatować dane wyjściowe w tabeli. Wybór użytkownika z tego procesu może zostać zapisany jako plik DXE.

Jak otworzyć plik DXE?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DXE jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DXE z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DXE którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DXE

Inne problemy z plikiem DXE

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DXE nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DXE:

  • plik DXE którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DXE z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DXE nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku DXE
DXE do DWG