• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PRJ

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PRJ. Jeżeli chcesz otworzyć plik PRJ, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PRJ

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Project Format N/A

Co to jest plik PRJ?

Rozszerzenie typowego pliku projektu używane przez wiele programów. Zazwyczaj zapisuje dane i ustawienia projektu i może zawierać odniesienia do innych plików używanych przez projekt.

Programy wymienione poniżej to aplikacje, które zapisują projekty z rozszerzeniem ".Prj" i nie mają gwarancji otwierania wszystkich plików PRJ. Dlatego poniższa lista programów powinna służyć jako odniesienie do możliwych skojarzeń plików plików PRJ.

Jak otworzyć plik PRJ?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PRJ jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PRJ z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PRJ którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PRJ

Inne problemy z plikiem PRJ

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PRJ nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PRJ:

  • plik PRJ którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PRJ z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PRJ nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik