• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku VLX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem VLX. Jeżeli chcesz otworzyć plik VLX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku VLX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
AutoCAD AutoLISP Macro Application Format Autodesk

Co to jest plik VLX?

Skompilowany skrypt AutoLISP napisany w języku LISP w wersji wirtualnej. Używane do tworzenia makr, które można uruchomić w programie AutoCAD. Podobny do pliku .FAS, ale zawiera wiele procedur AutoLISP.

Jak otworzyć plik VLX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku VLX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi VLX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem VLX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik VLX

Inne problemy z plikiem VLX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem VLX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami VLX:

  • plik VLX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku VLX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik VLX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik