• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SAB

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SAB. Jeżeli chcesz otworzyć plik SAB, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SAB

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
3D ACIS Binary Format Spatial

Co to jest plik SAB?

Model 3D utworzony w formacie Standardowego Binarnego ACIS (SAB). Zapisuje informacje o geometrii i strukturze 3D dla wytworzonego elementu. Służy do wymiany informacji o modelach pomiędzy różnymi programami CAD.

Pliki SAB zapisywane w formacie binarnym mogą być zapisywane w formacie tekstowym za pomocą plików .SAT.

Jak otworzyć plik SAB?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SAB jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SAB z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SAB którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SAB

Inne problemy z plikiem SAB

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SAB nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SAB:

  • plik SAB którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SAB z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SAB nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik