• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PLT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PLT. Jeżeli chcesz otworzyć plik PLT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PLT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
HP Graphics Language Plotter Format N/A

Co to jest plik PLT?

Plik plotera wektorowego utworzony przez oprogramowanie do rysowania AutoCAD. Można drukować za pomocą plotera, który zamiast kropek drukuje zdjęcia. Na podstawie formatu .HPGL.

Wersje ViewCompanion Pro, Premium i Standard mogą otwierać plik PLT.

Jak otworzyć plik PLT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PLT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PLT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PLT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PLT

Inne problemy z plikiem PLT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PLT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PLT:

  • plik PLT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PLT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PLT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik