• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ARX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ARX. Jeżeli chcesz otworzyć plik ARX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ARX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
AutoCAD Runtime Extension Format Autodesk

Co to jest plik ARX?

Plik rozszerzenia utworzony dla programu AutoCAD, projekt i aplikacja inżynieryjna dla produktów 2D i 3D. Zawiera składnik aplikacji napisany przy użyciu ObjectARX firmy Autodesk, interfejsu obiektowego API, który umożliwia programistom dostosowywanie i rozszerzanie programu AutoCAD przy użyciu kodów programu C ++, C # i VB.NET.

Pakiety SDK ObjectARX są publikowane z każdą wersją programu AutoCAD, dlatego należy dopasować wersję SDK do odpowiedniej wersji programu AutoCAD.

Jak otworzyć plik ARX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ARX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ARX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ARX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ARX

Inne problemy z plikiem ARX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ARX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ARX:

  • plik ARX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ARX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ARX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik