• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku HDX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem HDX. Jeżeli chcesz otworzyć plik HDX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku HDX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Delphi MultiHelp Index Format Autodesk

Co to jest plik HDX?

Plik dokumentacji pomocy używanej przez starsze wersje oprogramowania do projektowania programu AutoCAD. Używa nazwy pliku ACAD.HDX i dostarcza indeks dla powiązanego pliku ACAD.HLP (.HLP). Nie używane przez ostatnie wersje programu AutoCAD.

Jak otworzyć plik HDX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku HDX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi HDX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem HDX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik HDX

Inne problemy z plikiem HDX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem HDX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami HDX:

  • plik HDX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku HDX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik HDX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik