• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku LSP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem LSP. Jeżeli chcesz otworzyć plik LSP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku LSP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
LISP Source Code Format N/A

Co to jest plik LSP?

Plik kodu źródłowego napisany w języku Lisp, w języku programowania, który zawiera takie warianty jak Common Lisp i Scheme. Zapisuje programowy kod tekstowy, który może być wykonany przy użyciu interpretera języka Lisp. Może być składnikiem aplikacji lub całym programem.

Pliki LISP można przeglądać i edytować za pomocą dowolnego edytora tekstu, ale łatwiej je przeglądać i edytować za pomocą edytora, który udostępnia podświetlenie składni Lisp.

Pliki kodu źródłowego Lisp są bardziej powszechne z rozszerzeniem .LISP.

Język programowania Lisp był szeroko stosowany w obszarach sztucznej inteligencji (AI), przetwarzania symbolicznego, przetwarzania języków naturalnych (NLP).

Jak otworzyć plik LSP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku LSP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi LSP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem LSP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik LSP

Inne problemy z plikiem LSP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem LSP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami LSP:

  • plik LSP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku LSP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik LSP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik