• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MVI

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MVI. Jeżeli chcesz otworzyć plik MVI, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MVI

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Autodesk AutoCAD Movie Command Format Autodesk

Co to jest plik MVI?

Zawiera instrukcje i polecenia dla filmu lub animacji utworzonego przy użyciu programu do modelowania 3D. Wygenerowany przez AutoFlix dodatek animacyjny do wczesnych wersji programu AutoCAD.

Aparaty cyfrowe Canon PowerShot zapisują nagrane filmy z nazwą zaczynającą się od "MVI_". Pliki te nie są powiązane z programem AutoCAD, ale są standardowymi plikami wideo .AVI, które można otworzyć za pomocą odtwarzacza wideo.

Jak otworzyć plik MVI?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MVI jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MVI z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MVI którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MVI

Inne problemy z plikiem MVI

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MVI nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MVI:

  • plik MVI którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MVI z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MVI nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik