• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ARG

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ARG. Jeżeli chcesz otworzyć plik ARG, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ARG

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
AutoCAD Profile Export Format Autodesk

Co to jest plik ARG?

Plik ustawień używany przez program AutoCAD, 2D i 3D CAD. Zawiera kopie zapasowe informacji o profilu użytkownika (dane opcji aplikacji), które zostały zapisane w rejestrze systemu. Może być eksportowany i importowany w celu przesyłania ustawień między komputerami. Można także migrować między wersjami programu AutoCAD.

Pliki ARG różnią się od plików .CUI i .CUIX, które przechowują ustawienia obszaru roboczego interfejsu użytkownika.

Wersja LT programu AutoCAD nie używa plików ARG. Tylko pełna wersja może je eksportować i importować.

Jak otworzyć plik ARG?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ARG jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ARG z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ARG którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ARG

Inne problemy z plikiem ARG

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ARG nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ARG:

  • plik ARG którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ARG z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ARG nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik