• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PWT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PWT. Jeżeli chcesz otworzyć plik PWT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PWT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
AutoCAD Publish-to-Web Template Format Autodesk

Co to jest plik PWT?

Szablon publikowania rysunków utworzony przez program AutoCAD, projekt 2D i 3D oraz aplikacja do rysowania. Zapisuje ustawienia publikowania rysunku (plik .DWG) w formacie HTML w sieci Web. Zawiera właściwości obrazów, tekstu, hiperłączy, kolorów, tytułów stron internetowych i animacji wideo. Służy do publikowania rysunków sieci Web z tym samym formatowaniem.

Program AutoCAD udostępnia kilka wstępnie zainstalowanych plików PWT, które można dostosować do publikowania rysunków.

Pliki PWT nie są takie same jak pliki .PTW. Pliki PTW są tworzone z szablonu PWT, gdy rysunek został opublikowany w formacie WWW.

Jak otworzyć plik PWT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PWT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PWT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PWT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PWT

Inne problemy z plikiem PWT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PWT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PWT:

  • plik PWT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PWT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PWT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik