• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MNR

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MNR. Jeżeli chcesz otworzyć plik MNR, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MNR

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Autodesk AutoCAD Compiled Menu Format Autodesk

Co to jest plik MNR?

Archiwum obrazów używane przez program AutoCAD, aplikacja do projektowania 2D i 3D. Zawiera obrazy bitmapowe wyświetlane przez elementy interfejsu użytkownika w programie AutoCAD. Służy do przechowywania grafiki niestandardowej, która może być wyświetlana w obszarze roboczym programu AutoCAD.

Jak otworzyć plik MNR?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MNR jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MNR z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MNR którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MNR

Inne problemy z plikiem MNR

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MNR nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MNR:

  • plik MNR którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MNR z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MNR nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik