• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ADI

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ADI. Jeżeli chcesz otworzyć plik ADI, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ADI

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Active@ Disk Image Format Active@ Data Recovery Software

Co to jest plik ADI?

Obraz dysku utworzony przez program Active @ Disk Image, program do tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania. Może zawierać kopię zapasową dysku twardego, dysku multimedialnego lub innego zewnętrznego urządzenia pamięci masowej. Może być częścią podzielonego archiwum lub pełnej kopii zapasowej.

Pliki ADI można używać do pełnego tworzenia kopii zapasowych i przywracania systemu, a także częściowych kopii zapasowych systemu plików. Przechowują tylko zajętych sektorów na dysku i używają kompresji, co pomaga zmniejszyć rozmiar kopii zapasowej.

Active @ Disk Image udostępnia archiwa podzielone przy użyciu nazwy kopii zapasowej, a następnie numeru z sekwencji. Na przykład archiwum dzielone na dwa pliki dla "MyBackup" miałoby pliki MyBackup1.Adi i MyBackup2.Adi.

Jak otworzyć plik ADI?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ADI jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ADI z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ADI którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ADI

Inne problemy z plikiem ADI

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ADI nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ADI:

  • plik ADI którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ADI z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ADI nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik