• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DWF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DWF. Jeżeli chcesz otworzyć plik DWF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DWF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Autodesk Design Web Format Autodesk

Co to jest plik DWF?

Format rysowania 2D / 3D opracowany przez firmę Autodesk jako niezależny niezależny od rozdzielczości i niezależny od rozdzielczości format do dystrybucji wzorów. Zapisano w formacie skompresowanym, co zmniejsza rozmiar pliku. Może zawierać dane projektowe, grafikę i tekst.

Jak otworzyć plik DWF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DWF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DWF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DWF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DWF

Inne problemy z plikiem DWF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DWF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DWF:

  • plik DWF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DWF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DWF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku DWF
DWF do SLDDWF do DWGDWF do IPJDWF do M3GDWF do RNDDWF do VDADWF do W2DDWF do W3D