• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DCT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DCT. Jeżeli chcesz otworzyć plik DCT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DCT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Spell Checking Dictionary Format N/A

Co to jest plik DCT?

Plik danych używany przez różne słowniki, tłumaczenia lub aplikacje do edytowania tekstu. Zazwyczaj zawiera listę słów i może zawierać także definicję lub tłumaczenie. Często używany do sprawdzania pisowni i może być dostępny w różnych językach.

Jak otworzyć plik DCT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DCT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DCT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DCT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DCT

Inne problemy z plikiem DCT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DCT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DCT:

  • plik DCT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DCT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DCT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik