• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku LIN

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem LIN. Jeżeli chcesz otworzyć plik LIN, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku LIN

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
AutoCAD Linetype Definition Autodesk

Co to jest plik LIN?

Definicja typu linii (zwana też "linetype" lub "stylem linii"), która definiuje ścieżki obiektu opartego na wektorze wykorzystywanego przez program AutoCAD. Zapisuje informacje o kształcie w formacie tekstowym.

Pliki Linety można także importować do edytora stylu linii MicroStation, wybierając "Plik & rarr.Import i rarr.AutoCAD Style linii pliku".

Jak otworzyć plik LIN?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku LIN jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi LIN z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem LIN którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik LIN

Inne problemy z plikiem LIN

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem LIN nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami LIN:

  • plik LIN którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku LIN z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik LIN nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik