• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DXX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DXX. Jeżeli chcesz otworzyć plik DXX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DXX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
AutoCAD Drawing Interchange Attribute Format Autodesk

Co to jest plik DXX?

Plik danych utworzony przez program AutoCAD, aplikację służącą do tworzenia rysunków projektowych 3D. Może zawierać odniesienia do rysowania, atrybuty i obiekty końca sekwencji. Może przechowywać podzbiór informacji, które można zapisać w pliku .DXF.

Pliki DXX są używane do wydzielania mniejszych ilości informacji z rysunku, który może być używany zamiennie z innymi aplikacjami CAD.

Jak otworzyć plik DXX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DXX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DXX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DXX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DXX

Inne problemy z plikiem DXX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DXX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DXX:

  • plik DXX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DXX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DXX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik