• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku STB

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem STB. Jeżeli chcesz otworzyć plik STB, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku STB

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
AutoCAD R2000 Plot Style Table Autodesk

Co to jest plik STB?

Plik używany przez program AutoCAD, CAD przeznaczony do rysowania 2D i 3D. Zawiera style wydruku lub odwzorowania kolorów i wagi linii do rysowania obiektów. Przechowuje takie właściwości, jak kolor, szarość, szarość, numer pióra, masa linii, styl wypełnienia oraz style początku i końca linii. Służy do dołączania właściwości wielokrotnego użytku do projektowania obiektów.

Pliki STB zostały opracowane do abstrakcyjnych stylów wydruku z stylów warstw opartych na kolorach na style obiektów, co pozwala na większą elastyczność i przenośność projektów. Style oparte na kolorze są definiowane przez pliki .CTB i nie mogą być mieszane z plikami STB w projektach programu AutoCAD.

Pliki CTB mogą być konwertowane do plików STB przy użyciu programu AutoCAD.

Jak otworzyć plik STB?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku STB jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi STB z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem STB którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik STB

Inne problemy z plikiem STB

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem STB nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami STB:

  • plik STB którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku STB z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik STB nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik