• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ACTM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ACTM. Jeżeli chcesz otworzyć plik ACTM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ACTM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Autodesk AutoCAD Action Macro Format Autodesk

Co to jest plik ACTM?

Plik makra stworzony przez program AutoCAD, projekt 2D i 3D oraz aplikacja inżynierska. Zawiera sekwencję akcji zarejestrowanych przy użyciu programu AutoCAD's Action Recorder. Może przechowywać zapisane wpisy wiersza polecenia, jak również zaznaczenia z pasków narzędzi i menu.

Pliki ACTM umożliwiają automatyzację powtarzających się zadań. Mogą być udostępniane innym użytkownikom oprogramowania AutoCAD.

Jak otworzyć plik ACTM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ACTM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ACTM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ACTM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ACTM

Inne problemy z plikiem ACTM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ACTM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ACTM:

  • plik ACTM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ACTM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ACTM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik