• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku RML

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem RML. Jeżeli chcesz otworzyć plik RML, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku RML

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Redline Markup Language Format Autodesk

Co to jest plik RML?

Plik utworzony przez Volo View, program służący do oznaczania rysunków CAD. Zapisany w formacie XML i zawiera adnotacje i inne znaczniki, które są wyświetlane w czerwonym tekście po pokryciu rysunku. Umożliwia recenzentom projektowym osadzanie notatek w rysunkach CAD.

Widok Volo został przerwany w 2009 r. I nie jest już wspierany przez Autodesk. Zamiast tego recenzenci mogą rysować rysunki CAD przy użyciu produktu takiego jak Autodesk Design Reviewer, który zapisuje notatki znaczników redline w plikach .DWF i .DWFX.

Typ pliku RML został obsługiwany przez program AutoCAD za pośrednictwem programu AutoCAD 2005, który zawierał narzędzie wiersza polecenia programu RML importer o nazwie RMLIN. To narzędzie importuje znacznik do zablokowanej warstwy rysunku o nazwie "_Markup_".

Jak otworzyć plik RML?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku RML jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi RML z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem RML którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik RML

Inne problemy z plikiem RML

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem RML nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami RML:

  • plik RML którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku RML z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik RML nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik