• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MNS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MNS. Jeżeli chcesz otworzyć plik MNS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MNS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
AutoCAD Interface Settings Format Autodesk

Co to jest plik MNS?

Plik ustawień interfejsu użytkownika używany przez program AutoCAD, narzędzie do projektowania i dokumentowania 2D i 3D. Przechowuje właściwości tekstu w formacie ASCII, które definiują elementy interfejsu użytkownika. Może być używany do dostosowywania układu roboczego programu AutoCAD.

Pliki MNS obsługiwane przez AutoCAD przed wersją 2006. Pliki MNS są takie same jak pliki .MNU, ale nie mogą zawierać specjalnych formatów ani komentarzy.

Autodesk zastąpił pliki MNS w formacie .CUI w programie AutoCAD 2006. Pliki CUI zostały później zastąpione plikami .CUIX w programie AutoCAD 2010. Pliki MNS można konwertować na pliki CUIX za pomocą karty Transfer polecenia CUI w programie AutoCAD 2010.

Jak otworzyć plik MNS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MNS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MNS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MNS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MNS

Inne problemy z plikiem MNS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MNS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MNS:

  • plik MNS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MNS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MNS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik