• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku UNT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem UNT. Jeżeli chcesz otworzyć plik UNT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku UNT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
AutoCAD Unit Definition Format Autodesk

Co to jest plik UNT?

Plik ustawień stosowany przez program AutoCAD, aplikację do projektowania CAD w projektowaniu 2D i 3D. Zawiera definicje jednostek i skale, takie jak konwersje między kilometrami a kilometrami lub Fahrenheita i Celsjusza. Upewnij się, że na rysunku są używane odpowiednie jednostki, wagi i konwersje jednostek.

Pliki UNT są automatycznie odwoływane przez program AutoCAD do konwersji jednostek. Są przechowywane w pliku instalacyjnym aplikacji o nazwie acad.Unt. Pliki UNT są zapisywane w formacie tekstowym i można je przeglądać za pomocą dowolnego edytora tekstu.

Jak otworzyć plik UNT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku UNT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi UNT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem UNT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik UNT

Inne problemy z plikiem UNT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem UNT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami UNT:

  • plik UNT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku UNT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik UNT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik