• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MNL

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MNL. Jeżeli chcesz otworzyć plik MNL, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MNL

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Autodesk AutoCAD Menu LISP Format Autodesk

Co to jest plik MNL?

Plik interfejsu użytkownika używany przez program do projektowania inżynierskiego i architektonicznego AutoCAD. Zawiera wyrażenia, które manipulują elementami interfejsu użytkownika. Napisany w zastrzeżonym języku Autodesk AutoLISP, oparty na LISP.

Pliki MNL służą do dostosowywania zachowań elementów interfejsu użytkownika w obszarze roboczym programu AutoCAD.

Jak otworzyć plik MNL?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MNL jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MNL z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MNL którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MNL

Inne problemy z plikiem MNL

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MNL nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MNL:

  • plik MNL którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MNL z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MNL nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik