• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PMP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PMP. Jeżeli chcesz otworzyć plik PMP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PMP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
AutoCAD Plotter Model Parameters Format Autodesk

Co to jest plik PMP?

Plik używany przez program Auto CAD, używany do tworzenia projektów. Zawiera niestandardowe informacje o konfiguracji pliku .PC3, w tym dane kalibracji plotera i rozmiar papieru. Służy do zapisywania powszechnych ustawień kalibracji plotera do użycia z wieloma plikami PC3.

Aby utworzyć plik PMP w programie AutoCAD, wybierz Plik i rarr. Plotter Manager i wybierz odpowiedni plik PC3.

Jak otworzyć plik PMP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PMP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PMP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PMP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PMP

Inne problemy z plikiem PMP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PMP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PMP:

  • plik PMP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PMP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PMP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik