• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CHX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CHX. Jeżeli chcesz otworzyć plik CHX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CHX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Autodesk AutoCAD Standards Check Format Autodesk

Co to jest plik CHX?

Plik weryfikacyjny używany przez komponent Batch Standards Checker programu AutoCAD. Zawiera odwołania do listy plików .DWS, które przechowują standardy rysowania, które muszą być zgodne. Zawiera również informacje o konfiguracji do raportowania wyników.

Pliki CHX służą do sprawdzania rysunków i zgłaszania naruszeń w raporcie HTML. Są one szczególnie przydatne w sytuacji, gdy wiele stron ma uprawnienia do modyfikacji pliku rysunku. Jeśli jedna ze stron tworzy modyfikacje niezgodne z określonymi standardami, naruszenia można zidentyfikować i naprawić.

Jak otworzyć plik CHX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CHX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CHX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CHX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CHX

Inne problemy z plikiem CHX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CHX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CHX:

  • plik CHX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CHX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CHX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik