• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku AC$

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem AC$. Jeżeli chcesz otworzyć plik AC$, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku AC$

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
AutoCAD Undo Info Format Autodesk

Co to jest plik AC$?

Plik tymczasowy generowany przez program AutoCAD, rysunek 2D / 3D i program do projektowania. Zawiera informacje używane przez różne komendy, w tym "UNDO" i "HIDDEN LINES".

Pliki AC $ nie zawierają żadnych danych rysunku i są dostępne tylko wtedy, gdy program AutoCAD jest otwarty. Są one automatycznie usuwane po zamknięciu programu.

Jak otworzyć plik AC$?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku AC$ jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi AC$ z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem AC$ którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik AC$

Inne problemy z plikiem AC$

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem AC$ nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami AC$:

  • plik AC$ którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku AC$ z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik AC$ nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik