• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CUI

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CUI. Jeżeli chcesz otworzyć plik CUI, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CUI

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
AutoCAD Customization Format Autodesk

Co to jest plik CUI?

Zapisuje ustawienia przestrzeni roboczej dla rysunku architektonicznego i oprogramowania inżynierskiego AutoCAD oraz oprogramowania do modelowania 3ds Max 3D. Zawiera ustawienia konfiguracji paska narzędzi i menu oraz układ okien i palet. Służy do ustawiania obszaru roboczego dla różnych zadań związanych z modelowaniem, renderowaniem i animacją.

Pliki CUI można używać do ładowania i zapisywania pełnych lub częściowych niestandardowych obszarów roboczych.

Jak otworzyć plik CUI?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CUI jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CUI z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CUI którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CUI

Inne problemy z plikiem CUI

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CUI nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CUI:

  • plik CUI którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CUI z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CUI nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik