• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FAS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FAS. Jeżeli chcesz otworzyć plik FAS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FAS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
AutoCAD Fast-load Auto LISP Format Autodesk

Co to jest plik FAS?

Skompilowany skrypt napisany w AutoLISP, odmiana języka programowania LISP używanego specjalnie do rozbudowy oprogramowania AutoCAD. Często używane do tworzenia makr, które automatyzują wspólne procesy w programie AutoCAD. Może być używany do dystrybucji narzędzi, które dodają nowe funkcje do oprogramowania.

Pliki FAS są zwykle kompilowane za pomocą programu Visual LISP, IDE dołączonego do niektórych zakupów programu AutoCAD.

Jak otworzyć plik FAS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FAS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FAS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FAS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FAS

Inne problemy z plikiem FAS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FAS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FAS:

  • plik FAS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FAS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FAS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik