• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Informacje o Microsoft Excel

Microsoft Excel to aplikacja, która pozwala obsługiwać niektóre typy plików z naszej bazy. Znajdziesz tutaj informacje, które konkretnie rozszerzenia plików są wspierane przez Microsoft Excel - przy pomocy tego programu będziesz mógł wyświetlić, edytować albo zapisać pliki we wskazanym formacie.

Program Microsoft Excel jako konwerter

Program Microsoft Office możesz także wykorzystać jako konwerter. To znaczy, że przy pomocy Microsoft Excel będziesz mógł otworzyć plik w jedym formacie a zapisać go w innym. Poniżej lista dostępnych konwersji przy wykorzystaniu Microsoft Excel.

Typy plików wspierane przez Microsoft Excel
ACCDB ATF CRTX CSV CUB CVR DATA DBF DIF DQY EDI FFT FM3 GAL GLOX GPR GRA GRAPHML IIF IQY MDB MDE ODC ODS OLB OQY PDER PIP PXL RELS SHS SKV SLK SYLK TDL THMX TLB TSV UDCX WB2 WB3 WK1 WK2 WK3 WK4 WK5 WKE WKI WKS WKU XL XLA XLAM XLB XLC XLD XLK XLL XLM XLR XLS XLSB XLSHTML XLSM XLSMHTML XLSX XLT XLTHTML XLTM XLTX XLV XLW XPS ECSV EXPORTEDUI IGY MCBN PXT QEF RQY SILK SLS3 SLS4 SLS5 SLS8 SYK UXDC WK! XCEL XLA5 XLA8 XLA_ XLB4 XLB5 XLB8 XLBN XLC3 XLC4 XLC_ XLL_ XLM3 XLM4 XLMX XLM_ XLPF XLS3 XLS4 XLS5 XLS8 XLS_ XLW3 XLW4 XLW5 XLW_ XLXML XMLS XMLX _XLS
Konwersje plików, które wykonasz z pomocą Microsoft Excel
ACCDB do MDB ACCDB do CSV ACCDB do XLS CSV do ACCDB CSV do ODS CSV do XLS CSV do XLSB CSV do XLSHTML CSV do XLSM CSV do XLSX DBF do ACCDB DBF do MDB DEX do ACCDB DIF do CSV HTML do HTM IIF do ACCDB MDB do ACCDB ODS do XLS ODS do CSV ODS do HTML ODS do XLSB ODS do XLSHTML ODS do XLSM ODS do XLSX PRN do ACCDB SLK do CSV SLK do ACCDB SLK do XLS TDL do ACCDB TSV do ACCDB WK1 do XLS WK1 do ACCDB WK3 do XLS WK3 do ACCDB WK4 do XLS WKS do XLS WKS do ACCDB XLS do CSV XLS do ODS XLS do XLSX XLSB do XLS XLSM do XLS XLSM do ACCDB XLSMHTML do XLSM XLSMHTML do XLSB XLSMHTML do XLSX XLSX do MDB XLSX do ACCDB XLSX do CSV XLSX do HTM XLSX do HTML XLSX do ODS XLSX do XLMX XLSX do XLS XLSX do XLSB XLSX do XLSM XLSX do XLT XML do CSV XML do ACCDB
Pobierz Microsoft Excel

Jeżeli potrzebujesz pobrać program Microsoft Excel, pamiętaj aby poszukać zaufanego źródła. W dzisiejszych czasach przy każdej okazji witryny oferujące pobieranie oprogramowania Microsoft Excel i innych dołączają do plików instalacyjnych niechciane dodatki. Najbardziej bezpiecznym rozwiązaniem jest skorzystanie z oficjalnej strony producenta Microsoft Excel - poniżej znajdziesz do niej link.

Strona producenta Microsoft Excel
Znajdź plik