• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku XLSMHTML

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem XLSMHTML. Jeżeli chcesz otworzyć plik XLSMHTML, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku XLSMHTML

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Excel MIME HTML Spreadsheet Format Microsoft

Co to jest plik XLSMHTML?

Archiwalny plik arkusza HTML MIME HTML zapisany przez wcześniejsze wersje aplikacji arkusza kalkulacyjnego Microsoft Excel. Zawiera kod HTML reprezentujący arkusz kalkulacyjny w formacie podobnym do oryginalnego pliku .XLS. Służy do przeglądania opublikowanych arkuszy kalkulacyjnych w przeglądarce internetowej.

Pliki XLSMHTML nie są już obsługiwane przez program Microsoft Excel. Jeśli chcesz opublikować wersję arkusza kalkulacyjnego HTML, użyj rozszerzeń .MHTML lub .MHT w programie Excel 2010.

Jak otworzyć plik XLSMHTML?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku XLSMHTML jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi XLSMHTML z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem XLSMHTML którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik XLSMHTML

Inne problemy z plikiem XLSMHTML

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem XLSMHTML nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami XLSMHTML:

  • plik XLSMHTML którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku XLSMHTML z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik XLSMHTML nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku XLSMHTML
XLSMHTML do XLSMXLSMHTML do XLSBXLSMHTML do XLSX