• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku XLC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem XLC. Jeżeli chcesz otworzyć plik XLC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku XLC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Excel Chart Format Microsoft

Co to jest plik XLC?

Wykres utworzony za pomocą danych z arkusza kalkulacyjnego Microsoft Excel. Może być generowany z wybranych danych, wybierając opcję Wstaw i rarr.Chart w programie Excel. Może być zapisany w arkuszu kalkulacyjnym Excel (plik .XLS) lub oddzielnie jako plik XLC.

Pliki XLC nie są już obsługiwane przez program Excel 2007 i nowsze wersje.

Jak otworzyć plik XLC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku XLC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi XLC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem XLC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik XLC

Inne problemy z plikiem XLC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem XLC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami XLC:

  • plik XLC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku XLC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik XLC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik