• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku WK2

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem WK2. Jeżeli chcesz otworzyć plik WK2, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku WK2

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Lotus 1-2-3 Version 2 Spreadsheet Format IBM

Co to jest plik WK2?

Arkusz kalkulacyjny utworzony przez program Lotus 1-2-3, wersja 2, program arkusza kalkulacyjnego. Zawiera dane jako siatkę wierszy i kolumn. Obsługuje tekst, liczby, wzory i inne typy danych. Służy do przechowywania i porządkowania danych.

Pliki WK2 nie są już obsługiwane przez program Excel 2007 i nowsze wersje.

Jak otworzyć plik WK2?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku WK2 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi WK2 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem WK2 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik WK2

Inne problemy z plikiem WK2

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem WK2 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami WK2:

  • plik WK2 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku WK2 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik WK2 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik