• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku WKE

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem WKE. Jeżeli chcesz otworzyć plik WKE, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku WKE

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Lotus 1-2-3 Educational Version Spreadsheet Format IBM

Co to jest plik WKE?

Plik arkusza kalkulacyjnego utworzony przez wersję edukacyjną Lotus 1-2-3. Zawiera dane sformatowane w siatce komórek, z których każda może zawierać tekst alfanumeryczny, wzory lub wartości liczbowe. Zorganizowane w wierszu wierszy w wierszach i kolumnach.

Jak otworzyć plik WKE?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku WKE jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi WKE z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem WKE którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik WKE

Inne problemy z plikiem WKE

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem WKE nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami WKE:

  • plik WKE którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku WKE z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik WKE nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik