• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku XLA

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem XLA. Jeżeli chcesz otworzyć plik XLA, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku XLA

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Excel Add-in Format Microsoft

Co to jest plik XLA?

Dodaje moduły, dodatkowe funkcje i inne narzędzia do programu Microsoft Excel. Może być dołączony do programu Excel, opracowanego przez osobę trzecią lub utworzony przez użytkownika.

Pliki Add-In programu Excel można tworzyć dodając, wybierając "Add-Ins ..." z menu Tools w programie Excel.

Jak otworzyć plik XLA?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku XLA jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi XLA z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem XLA którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik XLA

Inne problemy z plikiem XLA

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem XLA nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami XLA:

  • plik XLA którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku XLA z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik XLA nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik