• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TSV

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TSV. Jeżeli chcesz otworzyć plik TSV, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TSV

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Tab Separated Values Format N/A

Co to jest plik TSV?

Plik TSV przechowuje tabelę danych, w której kolumny danych są oddzielone tabulatorami. Może on być importowany do większości programów arkusza kalkulacyjnego, które formatują dane w komórkach. Pliki TSV mogą być eksportowane za pomocą programów arkusza kalkulacyjnego, które umożliwia przeglądanie danych za pomocą podstawowego edytora tekstu lub programu do edytowania tekstów.

Pliki TSV są powszechnie używane do wymiany danych między bazami danych. Jest to alternatywny format do pliku .CSV, który jest kolejnym popularnym formatem eksportującym dane arkusza kalkulacyjnego. Pliki CSV używają przecinków do oddzielania kolumn danych zamiast kart.

Jak otworzyć plik TSV?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TSV jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TSV z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TSV którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TSV

Inne problemy z plikiem TSV

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TSV nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TSV:

  • plik TSV którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TSV z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TSV nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku TSV
TSV do ACCDB