• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku XLD

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem XLD. Jeżeli chcesz otworzyć plik XLD, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku XLD

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Excel Dialogue Format Microsoft

Co to jest plik XLD?

Plik bazy danych utworzony przez starsze wersje programu Microsoft Excel, w tym Excel 5.0 i Excel 95. Zapisuje strukturalne dane w zastrzeżonym formacie, który nie jest już obsługiwany przez ostatnie wersje oprogramowania.

Jak otworzyć plik XLD?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku XLD jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi XLD z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem XLD którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik XLD

Inne problemy z plikiem XLD

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem XLD nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami XLD:

  • plik XLD którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku XLD z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik XLD nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik