• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku IQY

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem IQY. Jeżeli chcesz otworzyć plik IQY, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku IQY

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Excel Internet Query Format Microsoft

Co to jest plik IQY?

Zawiera adres URL i inne parametry do wykonywania zapytania przez Internet. Umożliwia pobieranie informacji z witryny sieci Web programu .ASP i zaimportowanych do programu Microsoft Excel. Zapisane domyślnie w katalogu Program FilesMicrosoft OfficeQueries.

Pliki IQY zwane również plikami zapytań internetowych.

Jak otworzyć plik IQY?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku IQY jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi IQY z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem IQY którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik IQY

Inne problemy z plikiem IQY

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem IQY nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami IQY:

  • plik IQY którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku IQY z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik IQY nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik