• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TLB

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TLB. Jeżeli chcesz otworzyć plik TLB, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TLB

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
OLE Type Library Microsoft

Co to jest plik TLB?

Zawiera dane interfejsu użytkownika dla programów obsługujĘ ... cych połĘ ... czenie i osadzanie obiektów Microsoft (OLE). Generowane przez program Visual Basic przy tworzeniu serwera OLE lub ActiveX i wybraniu opcji "Zdalna obsługa plików serwera zdalnego".

Plik stdole3.Tlb my zawiera wirusa trojana, więc nie powinien być otwierany.

Jak otworzyć plik TLB?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TLB jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TLB z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TLB którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TLB

Inne problemy z plikiem TLB

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TLB nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TLB:

  • plik TLB którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TLB z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TLB nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik