• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PIP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PIP. Jeżeli chcesz otworzyć plik PIP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PIP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Office Personalized Settings Format Microsoft

Co to jest plik PIP?

Plik preferencji używany przez programy pakietu Microsoft Office do przechowywania ustawień "Spersonalizowane paski menu i pasków narzędzi". Utworzone przez każdą aplikację pakietu Office, oceniając, które komendy menu są najczęściej używane. W skróconej wersji każdego menu wyświetlane są tylko często używane polecenia.

Pliki PIP są zapisywane w katalogu Application DataMicrosoftOffice i są nazwane [program] .Pip. Na przykład plik ustawień menu programu Microsoft Word może być nazwany "Word.Pip" lub "Word2.Pip".

Opcje menu w programach pakietu Office można dostosować ręcznie, wybierając opcję View & rarr. Paski narzędzi i rarr. Dostosuj, a następnie kliknij kartę "Opcje".

Jak otworzyć plik PIP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PIP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PIP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PIP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PIP

Inne problemy z plikiem PIP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PIP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PIP:

  • plik PIP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PIP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PIP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik