• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PXL

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PXL. Jeżeli chcesz otworzyć plik PXL, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PXL

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Pocket Excel Spreadsheet Format Microsoft

Co to jest plik PXL?

Plik utworzony przez Pocket Excel, program arkusza kalkulacyjnego używany na komputerach przenośnych Pocket PC. Zawiera dane przechowywane jako siatka wierszy i kolumn. Może być konwertowany do pliku Excel .XLS.

Pliki PXL mogą być eksportowane do plików XLS w Pocket Excel, używając typu "Word 97/2000" w menu Zapisz jako .... Starsze wersje programu Microsoft ActiveSync mogą również konwertować pliki PXL na pliki XLS.

Jak otworzyć plik PXL?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PXL jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PXL z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PXL którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PXL

Inne problemy z plikiem PXL

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PXL nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PXL:

  • plik PXL którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PXL z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PXL nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku PXL
PXL do XLSPXL do PDF